Profil firmy Tebis s.r.o.

Naše firma pracuje v oboru řídících technologií již 24 let. Specializace na krmivářský, potravinářský, chemický a zemědělský sektor vychází z dlouholetých zkušeností našich pracovníků z předcházejících zaměstnání – prakticky všichni pracovali v TMS Pardubice - v bývalém největším podniku na území České republiky, který tento obor zcela svým rozsahem výroby pokrýval.

Firma sídlí ve vlastních prostorách na okraji Pardubic při hlavní silnici ve směru na Chrudim. Naším hlavním zájmem jsou dodávky řídících systémů do sil, pekáren, mlýnů, výroben krmných směsí, výroben zemních substrátů, extruzní linky, solidifikační linky, pytlovací linky apod.

Automatizaci realizujeme mnoha způsoby, a to vždy v závislosti na rozsahu projektu a na finančních možnostech zákazníka. Nabízíme více způsobů řešení nejen v rámci automatizace, ale i v rámci finančního plnění - jsou zde možnosti splátkových kalendářů po dobu až 18 měsíců po uvedení do provozu, odkup původního systému řízení apod.

Na veškeré výrobky dáváme záruku 24 měsíců a na software dáváme neomezenou záruku. Software prostě buď chodí nebo ne. A je jedno jestli nyní nebo za deset let.

Automatizaci realizujeme jedním z následujících způsobů :


©2015 Tebis s.r.o.     Chrudimská 821, 530 02 Pardubice     tel.: +420 466 330 265     info@tebis.cz